Zusjes Duizendblad 1 – De droom van Sarah

 8,50

Beschikbaar op:

Beschrijving

Inhoud
De Zusjes Vergeetmeniet is een nieuwe sprookjesachtige reeks met in de hoofdrol zussen Sarah, Cassiopée en Lucille. Elk van de zusjes beschikt over bijzondere krachten. De drie zusjes gaan samen op zoek naar het geheim dat hun moeder voor hun verborgen houdt. Voor moederdag willen de zusjes hun moeder een fotoalbum geven. Wanneer ze de zolder doorzoeken vinden ze een foto van hun moeder die zwanger poseert voor een wel erg bijzondere boom. Maar wie is de baby? Er klopt iets niet aan de foto! Welk mysterieus verleden heeft hun moeder altijd voor hun verzwegen? Met zijn virtuoze tekenstijl brengt Barbucci deze serie tot leven. De lezer zal de betoverende wereld van Barbucci en Di Gregorino niet meer willen verlaten. Voor fans van De Muziekdoos en Het Dagboek van Cerise.

Overige productgegevens
Held
Zusjes Duizendblad

Reeks/Deel
Zusjes Duizendblad 1

ISBN
9789031438174

Scenarist(en)
di Gregorio, Giovanni

Tekenaar(s)
Barbucci, Alessandro

Genre(s)
Jeugd

Uitgever
Dupuis